Beton industrialny na ścianie
Beton na ścianie w przedpokoju
17 listopada 2016
Tynk betonowy
Beton dekoracyjny na ścianę – Jak położyć tynk dekoracyjny beton
23 maja 2017
Pokaż wszystkie
Tynk betonowy na ścianie instrukcja

Jeśli marzysz o wyjątkowym salonie i chcesz, by swoim wyglądem nawiązywał do pofabrycznych magazynów czy chłodnych loftów, wykonaj samodzielnie betonową ścianę, a następnie dobierz odpowiednie dodatki, które nieco przełamią surowy klimat wnętrza. Zrobienie betonu na ścianie nie jest trudne – wystarczy, że użyjesz gotowego tynku dekoracyjnego MAGNAT Style i zastosujesz się do wskazówek eksperta.

Do zrobienia betonowej ściany potrzebne są:

  • Farba Podkładowa MAGNAT Style,
  • tynk strukturalny Beton MAGNAT Style,
  • Pigment Barwiący MAGNAT Style,
  • Lakier Rustykalny MAGNAT Style.

Zobacz SYSTEM BETON MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Jak zrobić beton na ścianie instrukcja

Zanim przystąpisz do nakładania tynku betonowego musisz odpowiednio przygotować ścianę (na jej powierzchnię nałóż jedną warstwę Farby Podkładowej), a następnie przygotować produkt. Tynk betonowy nakładaj równomiernie i gładko przy pomocy pacy weneckiej.

Tynk ozdobny Beton na ścianie w salonie

Pamiętaj, by poszczególne fragmenty tynku betonowego na ścianie łączyć na mokro. Po pokryciu całej powierzchni betonem wygładź go i pozostaw do wyschnięcia na ok. 12 godzin.

Sprawdź cenę i kolory LAKIERU RUSTYKALNEGO MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Lakier-Rustykalny/p/000000000096011030

Po całkowitym wyschnięciu nałożonego na ścianę betonu możesz przystąpić do pomalowania go Lakierem Rustykalnym – to produkt, który stworzy warstwę odporną na ścieranie i czyszczenie wodą z dodatkiem detergentów.

System Beton MAGNAT Style

Dowiedz się więcej JAK WYKONAĆ BETON NA ŚCIANIE http://beton-magnat.pl/instrukcja/

Zapisz

Zapisz