Tynk betonowy
Beton dekoracyjny na ścianę – Jak położyć tynk dekoracyjny beton
23 maja 2017
Wnętrze industrialne - beton dekoracyjny MAGNAT
Betonowy tynk dekoracyjny we wnętrzach industrialnych
20 lipca 2017
Pokaż wszystkie

Betonowa ściana – sposób na oryginalne wnętrze

Farba betonowa to prosty sposób na wykonanie niebanalnej dekoracji ściennej i uzyskanie efektu surowego betonu. Dzięki niej szybko możesz odmienić wnętrze i całkowicie zmienić jego charakter. Różne techniki nakładania tynku betonowego umożliwiają uzyskanie różnych faktur – od gładkiej, deskowanej aż po strukturę z wżerami i ubytkami.

Aranżacje wnętrz z betonową ścianą w roli głównej

Beton na ścianie w salonie

Betonowa ściana w sypialni

Betonowa ściana – do jakich wnętrz

Beton na ścianie uwielbiany jest przede wszystkim przez miłośników aranżacji w stylu industrialnym. Szare ściany ozdobione tynkiem betonowym świetnie pasują do wnętrz stylizowanych na opuszczone pofabryczne pomieszczenia. Kolor i struktura betonowej ściany podkreślają chłodny wystrój pomieszczenia, dodając im jednocześnie niewymuszonego stylu.

Tynk betonowy warto również wykorzystać w aranżacjach nowoczesnych, w których rządzą odważne barwy i silne kontrasty. Szara, grafitowa ściana stanowi doskonałe tło dla nowoczesnych mebli i oryginalnych dodatków. Dobrze prezentuje się w otoczeniu takich kolorów jak czerń, biel, czerwień czy fiolet.

Sprawdź cenę TYNKU DEKORACYJNEGO BETON MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Beton na ścianie

Zapisz