Tynk betonowy na ścianie w salonie
Beton dekoracyjny na ścianie w industrialnych wnętrzach
8 listopada 2016
Tynk betonowy na ścianie instrukcja
Jak zrobić beton na ścianie?
13 grudnia 2016
Pokaż wszystkie
Beton industrialny na ścianie

Przedpokój to szczególnie ważne miejsce w domu, często niestety niedoceniane, a do jego urządzania często nie przykłada się zbyt dużej wagi. A to błąd – pamiętaj, że to w przedpokoju witasz swoich gości i to właśnie to pomieszczenie buduje pierwsze wrażenie o twoim domu. Ciekawie urządzony przedpokój może zachęcać do zwiedzania pozostałej części domu, wprowadzić w klimat w nim panujący i sprawić, że twoi goście będą po prostu pod wrażeniem.

W nowoczesnych aranżacjach prym wiedzie niebanalny, industrialny styl – betonowe ściany, cegła, wyeksponowane rury czy metalowe dodatki. Jeśli twój dom utrzymany jest w loftowych klimatach, urządź swój przedpokój tak, aby był swoistą zapowiedzią aranżacji pozostałych pomieszczeń.

Tynk strukturalny Beton MAGNAT Style

Betonowa ściana w przedpokoju

W nowoczesnym przedpokoju możesz zdecydować się na ozdobienie ścian oryginalnym tynkiem betonowym. Sam zdecyduj jaki odcień ma mieć beton na ścianie i jaki rodzaj wykończenia. Możesz wykonać betonową ścianę o gładkiej powierzchni lub nierównej, z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.

Dowiedz się JAK WYKONAĆ BETON NA ŚCIANIE http://beton-magnat.pl/wykonac-tynk-betonowy-scianie/

Pamiętaj, aby zadbać o dobre oświetlenie w przedpokoju z betonem na ścianie. Świetnym pomysłem jest również zawieszenie dużych luster i umieszczenie dekoracji, typowych dla industrialnych wnętrz. Co ważne, tynk strukturalny Beton MAGNAT Style jest odporny na zabrudzenia, działanie bakterii i grzybów i daje bardzo trwałe wykończenie powłoki, w związku z czym nie musisz obawiać się uszkodzeń czy przetarć.

Aby wykonać betonową ścianę w przedpokoju wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią ilość tynku Beton MAGNAT Style, Pigment Barwiący i narzędzia. Wykonanie ściany imitującej naturalny beton nie jest trudne i z pewnością poradzisz sobie z tym zadaniem samodzielnie.

Sprawdź cenę TYNKU BETONOWEGO MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Zapisz

Zapisz

Zapisz