Beton dekoracyjny w salonie – Poznaj tynk betonowy dekoracyjny do ścian

Nowoczesne wnętrza z tynkiem Beton MAGNAT Style
Surowy beton we wnętrzach w stylu loft
9 czerwca 2016
Jak wykonać betonową ścianę z tynkiem ozdobnym Beton MAGNAT Style
Beton na ścianie – Jak wykonać tynk betonowy na ścianie?
27 lipca 2016
Pokaż wszystkie

Beton dekoracyjny w salonie – Poznaj tynk betonowy dekoracyjny do ścian

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style do ścian

Beton dekoracyjny w salonie to coraz częściej spotykany widok – na dobre rozgościły się nie tylko w salonach i pokojach ale również w kuchniach, łazienkach a nawet biurach i gabinetach. Nic dziwnego, bo w najnowszych aranżacjach nadal królują szarości i czerń przełamane odważniejszymi barwami i intensywnymi kolorami. W tym artykule pokażemy Ci ciekawe aranżacje jakie można uzyskać wykorzystując tynk betonowy dekoracyjny.
Popielata lub grafitowa betonowa ściana o oryginalnej fakturze to propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań i modnych, loftowych aranżacji.

Zobacz PIGMENTY BARWIĄCE MAGNAT STYLE»

Tynk betonowy dekoracyjny w salonie nie jest trudna w wykonaniu – wystarczy, że zaopatrzysz się w tynk strukturalny beton Magnat Style, narzędzia i dokładnie zastosujesz się do zaleceń producenta. Sam zdecyduj, jaki odcień betonu dekoracyjnego na ścianie w salonie najbardziej ci odpowiada – możesz postawić na delikatny popiel lub ciemny grafit.

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style do dekoracji ścian

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style do salonu

Wszystkie odcienie jakie daje tynk dekoracyjny beton MAGNAT Style doskonale komponują się z pastelowymi barwami, krzykliwymi odcieniami czerwieni i purpury oraz śnieżną bielą i czernią. Surowy beton świetnie współgra z materiałami takimi jak metal, szkło i drewno co daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Wstawiając do salonu z betonową ścianą metalowe dodatki oraz przeszklone meble stworzysz wyjątkowo eleganckie wnętrze a dzięki drewnianym elementom dodasz mu przytulności i ciepła. Beton dekoracyjny na ścianie możesz ożywić ciekawą, kolorową grafiką lub obrazem w metalowych ramach. Zadbaj również o oryginalne oświetlenie salonu, które uwydatni wszystkie zalety i walory estetyczne betonowej ściany w salonie i doda wnętrzu oryginalnego, nowoczesnego klimatu.

Struktura dekoracyjna Beton MAGNAT Style - tynk dekoracyjny beton

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style na ścianie w salonie

Sprawdź cenę TYNKU OZDOBNEGO BETON MAGNAT STYLE»

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style to masa, dzięki której uzyskasz niepowtarzalny efekt naturalnego betonu z jego charakterystyczną fakturą – wżerami, ubytkami. Ściana ozdobiona Betonem dekoracyjnym i zabezpieczona Lakierem Rustykalnym jest odporna na zabrudzenia i uszkodzenia, można ją myć i szorować a jednocześnie ma zapewnione odpowiednie „oddychanie” i przepływ powietrza. Ponadto betonowa ściana w salonie będzie odporna na działanie bakterii i grzybów, w związku z czym możesz zdecydować się na tynk betonowy dekoracyjny również w łazienkach, toaletach czy kuchni.

Jak wykonać betonową strukturę na ścianie w salonie?

Sprawdź FACHOWĄ INSTRUKCJĘ WYKONANIA TYNKU BETONOWEGO W SALONIE»

Oraz dowiedz się czym jest farba strukturalna? Praktyczny poradnik po świecie wyjątkowych emalii

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz