Jak zrobić beton na ścianie - Beton MAGNAT film
Beton MAGNAT film instruktażowy
12 października 2016
Beton industrialny na ścianie
Beton na ścianie w przedpokoju
17 listopada 2016
Pokaż wszystkie
Tynk betonowy na ścianie w salonie

W każdym wnętrzu urządzonym w stylu industrialnym nie może zabraknąć widocznych materiałów konstrukcyjnych z cegły, betonu, drewna czy metalu. Nieodłącznym elementem pomieszczeń nawiązujących do pofabrycznych wnętrz jest betonowa ściana, często podkreślona wyeksponowanymi rurami czy miedzianymi dekoracjami. Dowiedz się, jak dzięki betonowej ścianie zamienić salon w wyjątkowe miejsce o industrialnym, niepowtarzalnym charakterze.

Beton na ścianie to najbardziej przykuwający uwagę element każdej loftowej aranżacji. W zależności od rodzaju wykończenia betonowa ściana może być gładka, deskowana lub przeciwnie – z oryginalnymi ubytkami i wżerami. Beton dekoracyjny MAGNAT to odpowiedź na oczekiwania miłośników nowoczesnych aranżacji, którzy w szybki sposób chcą uzyskać niepowtarzalny, industrialny styl.

Przeczytaj też o BETONIE NA ŚCIANIE W KUCHNI http://beton-magnat.pl/beton-scianie-kuchni/

Beton dekoracyjny MAGNAT Style

Szukasz sposobu na szybką metamorfozę swojego salonu i chcesz, aby swoim wyglądem i klimatem nawiązywał do industrialnych klimatów? Zdecyduj się na nałożenie na jedną ze ścian tynku betonowego MAGNAT, który wniesie do pomieszczenia sporą dawkę chłodu i będzie świetnym punktem wyjścia do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji.

Beton na ścianie w salonie w stylu industrialnym

Beton dekoracyjny MAGNAT to łatwy w użyciu tynk strukturalny, pozwalający uzyskać efekt naturalnego betonu na ścianie. Możesz wykonać nim betonową ścianę o dowolnym odcieniu – wystarczy, że do masy dodać Pigment Barwiący MAGNAT Style.

Beton dekoracyjny MAGNAT:

  • odporny na uszkodzenia, ścieranie i szorowanie,
  • daje trwałe wykończenie powłoki,
  • zapewnia „oddychalność” ścianie,
  • tworzy powłokę odporną na działanie grzybów i pleśni,
  • jest łatwy w użyciu.

Sprawdź cenę TYNKU STRUKTURALNEGO BETON MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Tynk ozdobny Beton MAGNAT Style

Zapisz

Zapisz