Beton dekoracyjny na ścianę – Jak położyć tynk dekoracyjny beton

Tynk betonowy na ścianie instrukcja
Jak zrobić beton na ścianie?
13 grudnia 2016
Betonowa ściana – sposób na oryginalne wnętrze
5 czerwca 2017
Pokaż wszystkie

Beton dekoracyjny na ścianę – Jak położyć tynk dekoracyjny beton

Tynk betonowy

Beton dekoracyjny na ścianę nadaje wnętrzu niepowtarzalnego, surowego charakteru. Tynk dekoracyjny beton na ścianie to nieodłączny element każdej minimalistycznej i industrialnej aranżacji. Marzysz o pomieszczeniach, nasuwających skojarzenie z chłodnymi loftami? Dowiedz się, jak położyć beton dekoracyjny na ścianie u siebie w domu!

Tynk dekoracyjny beton na ścianie w domu

Beton dekoracyjny na ścianę świetnie komponuje się z metalem, surowym drewnem czy szkłem. Tworzy idealną harmonię z dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów, a ze względu na swój neutralny kolor świetnie pasuje do wszystkich barw. Szarość betonu na ścianie śmiało można łączyć z mocnymi kolorami na zasadzie kontrastu lub zrobić z niej wyraziste tło dla dodatków w przygaszonych kolorach.

Beton dekoracyjny na ścianie stanowi świetne tło dla minimalistycznych, industrialnych mebli i ekstrawaganckich dodatków.

Betonowa ściana w mieszkaniu

Jak położyć beton dekoracyjny na ścianę?

Podobają ci się chłodne, industrialne wnętrza ale nie wiesz jak położyć beton dekoracyjny na ścianę? To nic trudnego, zrób samodzielnie betonową ścianę w dowolnym pomieszczeniu w swoim domu! Wykonanie betonowego tynku nie jest trudne – Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style ma specjalnie opracowany skład i taką konsystencję, że z łatwością nakłada się go na ścianę.

Sprawdź cenę: SYSTEM BETON MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Betonowa ściana w sypialni

Zanim przystąpisz do robienia betonowej ściany zapoznaj się z poradnikiem eksperta MAGNAT Style. Dowiesz się z niego:

  • Jak przygotować tynk betonowy?
  • Jak położyć beton dekoracyjny na ścianę?
  • Jakich produktów potrzebujesz do zrobienia betonowej ściany?

Przejdź do: BETON DEKORACYJNY NA ŚCIANĘ– INSTRUKCJA WYKONANIA http://beton-magnat.pl/instrukcja/

System Beton MAGNAT Style

Zapisz

Zapisz