Nowoczesne wnętrza z tynkiem Beton MAGNAT Style

Surowy beton we wnętrzach w stylu loft

9 czerwca 2016
Pokaż wszystkie

Tynk strukturalny Beton – opinie

Tynk ozdobny Beton MAGNAT Style - opinie

Tynk strukturalny Beton idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza utrzymanych w stylu industrialnym i loftowym, które podbijają serca coraz większej liczby osób. Chłodne, przestronne wnętrza z industrialnymi przedmiotami, wyeksponowanymi elementami konstrukcyjnymi i betonowymi ścianami to coraz częstszy widok w naszych domach.

Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób sięga po tynk strukturalny Beton MAGNAT Style, dzięki któremu w prosty sposób można wykonać rewelacyjną,oryginalną powierzchnię, będącą nieodzownym elementem nowoczesnego, loftowego wnętrza.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na użycie tynku strukturalnego Betonu MAGNAT Style powinieneś koniecznie poznać opinie forumowiczów na temat tej masy dekoracyjnej i jej możliwości aranżacyjnych. Wszystkie zacytowane poniżej wypowiedzi pochodzą z najpopularniejszych serwisów, forów i portali internetowych a ich autentyczność możesz zawsze sprawdzić w podanym linku.

Zobacz inne OZDOBNE FARBY STRUKTURALNE MAGNAT STYLE»

Masa dekoracyjna Beton MAGNAT Style

Tynk strukturalny Beton Magnat Style – opinie

A mam położony beton z Magnata i bardzo jestem zadowolony. Bardzo fajna struktura. Taka ściana pasuje do wnętrz z przewagą metalu, szkła czy surowego drewna. Tynk jest wydajny i nie znów tak bardzo drogi.

Źródło: www.muratorplus.pl

Ja lubię styl loftowy i w przedpokoju zrobiłam sobie betonową ścianę – efekt rewelacyjny! Skorzystałam z porady miłego pana w sklepie i kupiłam tynk betonowy Magnat Style – sama go nałożyłam i aż się dziwiłam, że to takie proste. Ściana wygląda super, efekt powalający – do tego fajne ozdoby i przedpokój wygląda super.

Ja dałam się małżowi namówić na betonową ścianę – kupiliśmy tynk dekoracyjny Beton Magnata i szczerze powiem, że wyszło super. Jedną ścianę zrobiliśmy betonową, poodciskałam na niej różne wzory w niektórych miejscach a pozostałe ściany pomalowaliśmy na granatowo. Trochę się obawiałam efektu, ale – jest naprawdę super i stylowo. Mamy duży salon i jasne meble, więc nie jest za ciemno – idealnie.

Źródło: www.kafeteria.pl

Ja robiłam w pokoju ścianę tynkiem Magnata – za wiaderko betonu zapłaciłam niecałe 100 zł, wystarczyło na całą ścianę i jeszcze zostało. Efekt super – ściana naprawdę wygląda dobrze, tynk łatwo się nakłada, zero problemów. Tak więc mogę powiedzieć, że beton z Magnata się opłaca, bo cena dobra, tynk wydajny a efekt super.

Źródło: www.forum.interia.pl

 

Beton z Magnata jest dobry. Kupowałem go w markecie budowlanym. Fajnie kryje i jest wydajny. Efekt super. Wnętrze fajnie wygląda.
A mam położony beton z Magnata i bardzo jestem zadowolony. Bardzo fajna struktura. Taka ściana pasuje do wnętrz z przewagą metalu, szkła czy surowego drewna. Tynk jest wydajny i nie znów tak bardzo drogi.”

Źródło: www.muratorplus.pl

Farba strukturalna fajnie wygląda na wybranych fragmentach ściany. Magnat ma bardzo duży wybór. Na ich stronie można sobie wszystkie rodzaje pooglądać. Mnie też się podoba taki „beton” na ścianie. Przy nowoczesnym wystroju będzie fajnie wyglądał. A w wersji tańszej to można zastosować śnieżkę specjalnie przeznaczoną do kuchni i łazienek.
Mnie to podobałby się efekt betonu, farba strukturalna od Magnata. Może wy wolicie prawdziwy beton do okładania ścian? Myślę, że materiał nie jest tak ważny, liczy się efekt końcowy, współgranie z całą aranżacją no i oczywiście, przynajmniej w moim przypadku, wolałbym się liczyć z kosztami.

Źródło: www.forum.gazeta.pl

Beton Magnata to świetny produkt do dekoracji i odmiany swojego wnętrza. Długo szukałam pomysłu na salon, zastanawiałam się jak stworzyć w nim fajny klimat. Dzięki Magnatowi się to udało, nawet meble i dodatki łatwiej mi się dobierało.

Tynk Magnat Style Beton jest bardzo łatwy w stosowaniu, dlatego nie potrzeba żadnego fachowca do jego nałożenia.

Źródło: www.ceneo.pl

Sprawdź cenę TYNKU OZDOBNEGO BETON MAGNAT STYLE»

Tynk ozdobny Beton MAGNAT Style