Tynk ozdobny Beton MAGNAT Style - opinie

Tynk strukturalny Beton – opinie

9 czerwca 2016
Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style do ścian

Beton dekoracyjny w salonie – Poznaj tynk betonowy dekoracyjny do ścian

6 lipca 2016
Pokaż wszystkie

Surowy beton we wnętrzach w stylu loft

Nowoczesne wnętrza z tynkiem Beton MAGNAT Style

Styl industrialny narodził się w latach 50 w Stanach Zjednoczonych a chłodne, przestrzenne pofabryczne wnętrza mają swoich stałych wielbicieli, których grono z roku na rok się powiększa. Betonowe ściany, goła cegła, metalowe elementy, widoczne rury czy niekonwencjonalne meble to cechy wyróżniające styl loftowy spośród innych.
Jeśli lubisz pofabryczne klimaty we wnętrzach możesz w łatwy sposób zaaranżować swoje mieszkanie i nadać mu charakter loftowy a tym samym niepowtarzalny, nowoczesny klimat.

Podstawą każdej aranżacji jest wykończenie ścian – styl industrialny uwielbia beton, niezależnie od tego w jakiej jest formie. Możesz zrobić zarówno gładką, betonową ścianę przy użyciu tynku strukturalnego jak i zdecydować się na betonowy blat w kuchni czy chropowate wykończenie fragmentu powierzchni.

Styl industrialny i ściana ozdobiona tynkiem Beton MAGNAT Style

Sprawdź cenę TYNKU BETON MAGNAT STYLE»

Betonowy tynk dekoracyjny w stylowym lofcie

Matową fakturę betonu na ścianie uzyskasz dzięki masie dekoracyjnej – możesz zafarbować ją pigmentem i dopasować jej odcień tak, aby idealnie komponował się z pozostałymi elementami aranżacji. Tynk imitujący beton doskonale nadaje się zarówno do wykończenia całej ściany jak i oryginalnego ozdobienia nim dowolnego jej fragmentu.

Styl industrialny kocha beton w każdej jego postaci – zarówno surowy z charakterystycznymi przebarwieniami jak i deskowany czy lity z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Tylko od ciebie zależy, jak będzie wyglądała twoja betanowa ściana, z czym ją zestawisz i jakimi elementami ją ożywisz.

Walory estetyczne tynku betonowego podkreślisz wieszając metalowe ozdoby czy zestawiając go z surowym drewnem – wykorzystaj stare rury, drewniane skrzynki czy europalety i stwórz niepowtarzalną, stylową aranżację.

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style w salonie

Zobacz też inne masy dekoracyjne, które idealnie nadają się do wykorzystania w tworzeniu niepowtarzalnych, industrialnych aranżacji.

Poznaj TYNKI DEKORACYJNE MAGNAT STYLE»