Beton industrialny na ścianie

Beton industrialny na ścianie

31 sierpnia 2016
Beton MAGNAT na suficie

Efekt betonu na suficie – inspiracje

29 września 2016
Pokaż wszystkie
Betonowa struktura na ścianie

Beton na ścianie daje wnętrzu surowego charakteru, dlatego tak bardzo jest ceniony zwłaszcza przez miłośników nowoczesnych aranżacji i industrialnych, loftowych wnętrz. Struktura betonowa na ścianie świetnie prezentuje się w minimalistycznie urządzonych pomieszczeniach, doskonale wygląda w towarzystwie śnieżnej bieli i subtelnych pasteli. Możesz  zdecydować się na beton na ścianie również w  takich aranżacjach salonu, w których przeważają ciemne i intensywne kolory – czerń, czerwień czy fiolet.

Tylko od ciebie zależy, w jaki sposób wkomponujesz betonową ścianę w aranżację i jaki efekt uzyskasz – może być subtelnym podkreśleniem i uzupełnieniem całego wystroju lub przeciwnie, stanowić główny element dekoracyjny.

Struktura betonowa MAGNAT w nowoczesnych aranżacjach

Struktura betonowa na ścianę to sposób na stworzenie niebanalnego, nowoczesnego wnętrza. Wykonasz samodzielnie w prosty i szybki sposób dzięki masie ozdobnej Beton MAGNAT Style, którą możesz zabarwić na dowolny odcień. Struktura betonowa MAGNAT świetnie prezentuje się zarówno na głównej ścianie w salonie, jak i w przedpokoju czy pokoju młodzieżowym. Możesz pokusić się na wykonanie betonowej ściany również w kuchni, której styl nawiązuje do pofabrycznych wnętrz.

Struktura betonowa na ścianie

Przeczytaj o STRUKTURZE BETONOWEJ NA ŚCIANIE W KUCHNI http://beton-magnat.pl/beton-scianie-kuchni/

Farba ozdobna Beton MAGNAT Style to masa, dzięki której stworzysz imitację betonu z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Co ważne – struktura betonowa jest odporna na uszkodzenia i zabrudzenia (można ją szorować na mokro) i zapewnia oddychanie ścianie.

W zależności od sposobu aplikacji możesz uzyskać strukturę betonową:

  • naturalną,
  • deskowaną,
  • stalową,
  • litą z wżerami i ubytkami.

Sprawdź cenę BETONU MAGNAT https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Struktura Beton MAGNAT Style do ścian

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz