Betonowa struktura na ścianie

Struktura betonowa na ścianę

15 września 2016
Efekt betonu na ścianie w mieszkaniu

Betonowe ściany we wnętrzu

11 października 2016
Pokaż wszystkie
Beton MAGNAT na suficie

Surowy beton na suficie to zdecydowanie jeden z najciekawszych trendów aranżacyjnych, stale zyskujący na popularności. Co takiego sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wykonanie betonowej struktury na suficie w salonie?

Nowoczesne aranżacje kochają minimalizm, surowe materiały, naturalne drewno, metal i szkło. Z pewnością wiesz, że doskonałym sposobem na stworzenie industrialnego wnętrza jest wkomponowanie naturalnej cegły lub wykonanie betonowych elementów architektonicznych, które dodają zarówno surowości jak i niebanalnej elegancji. Do ścian ozdobionych farbami strukturalnymi jesteśmy już przyzwyczajeni, jednak salon z efektem betonu na suficie to nadal rzadko spotykany widok w naszych domach.

Efekt betonu MAGNAT doskonale komponuje się z minimalistycznymi meblami i loftowymi dodatkami. Sufit wykończony tynkiem betonowym to świetny pomysł na uzupełnienie industrialnej aranżacji i wniesienie do wnętrza sporej dawki nowoczesności.

Podoba ci się efekt betonu? Przeczytaj też o BETONIE NA ŚCIANIE W SALONIE http://beton-magnat.pl/beton-dekoracyjny-scianie-salonie/

Efekt Betonu MAGNAT na suficie

Efekt betonu na suficie w salonie

Decydując się na betonowy sufit w salonie musisz pamiętać, aby odpowiednio dobrać pozostałe kolory w pomieszczeniu, aby uniknąć przytłaczającego efektu. Beton na suficie doskonale komponować się będzie z różnymi odcieniami granatu, delikatnie przełamanych barwą naturalnego drewna.

Zupełnie inaczej będzie wyglądał salon z betonowym sufitem, w którym przeważać będą żywe i intensywne barwy – czerwień, zieleń czy pomarańcz. Jeśli lubisz nowoczesne i odważne rozwiązania możesz wykonać tynk betonowy o jasno szarym odcieniu. Dzięki Pigmentom Barwiącym MAGNAT Style sam zdecydujesz, jak ciemny chcesz mieć betonowy sufit.

Pamiętaj o odpowiednim oświetleniu – efekt betonu na suficie warto podkreślić ciekawym światłem, które wydobędzie z niego całe piękno.

Efekt betonu na suficie z łatwością wykonasz przy użyciu tynku strukturalnego Beton MAGNAT Style. Powłoka, którą uzyskasz doskonale imitować będzie naturalny beton z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Możesz też uzyskać gładką powierzchnię lub stworzyć imitację betonowych płyt przy pomocy rysika.

Sprawdź cenę BETONU MAGNAT https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Efekt betonu na suficie

Zapisz

Zapisz

Zapisz