Betonowa ściana – sposób na oryginalne wnętrze

5 czerwca 2017

Betonowa ściana w sypialni – beton architektoniczny w sypialni

17 sierpnia 2017
Pokaż wszystkie
Wnętrze industrialne - beton dekoracyjny MAGNAT

Aranżacje o industrialnym zacięciu jednoznacznie kojarzą się z surowością i charakterystyczną strukturą betonu. Szczególnie często takie wykończenie ścian spotkamy w przestronnych loftach, tworzonych w byłych zakładach produkcyjnych i innych, klimatycznych budynkach. Aby nadać wnętrzu industrialnego charakteru możemy wykorzystać tynk dekoracyjny, imitujący beton architektoniczny.

Industrialnizm - beton dekoracyjny MAGNAT

Beton architektoniczny na ściany

Ściany pokryte betonem dekoracyjnym mogą przybierać różne formy. Planując swoją wymarzoną aranżację warto zastanowić się nad odcieniem oraz strukturą, która najlepiej komponować będzie się z resztą wnętrza. Beton MAGNAT Style, połączony z Pigmentami Barwiącymi MAGNAT pozwoli na uzyskanie pożądanego koloru ściany. Planowaną strukturę uzyskać można poprzez stosowanie odpowiednich metod aplikacji betonowego tynku dekoracyjnego.

Tynk dekoracyjny – aranżacje

Betonowe ściany doskonale komponują się z drewnem, metalem czy szkłem. Do łask architektów wraca także miedź – coraz częściej w sklepach możemy spotkać lampy i inne dodatki, które doskonale sprawdzą się w industrialnych wnętrzach. Odpowiednio dobrane meble i akcesoria pozwolą na wydobycie całości potencjału dekoracyjnego, drzemiącego w ścianach pokrytych betonowym tynkiem dekoracyjnym.

Aranżącja z wykorzystaniem betonu MAGNAT

Zobacz JAK UZYSKAĆ EFEKT BETONU NA ŚCIANIE http://beton-magnat.pl/jak-zrobic-beton-na-scianie/

Beton industrialny – zalety

Dzięki możliwości uzyskania różnorodnych kolorów i struktur, beton dekoracyjny sprawdzi się w szerokim wachlarzu zastosowań. Największe zalety tego typu dekoracyjnego wykończenia ścian to:

  • prosta aplikacja z pomocą Betonu MAGNAT Style,
  • różnorodność zastosowań, kolorów i struktur – Pigmenty Barwiące MAGNAT Style,
  • „oddychająca” ściana zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni,
  • wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • doskonałe uzupełnienie industrialnej aranżacji.

Sprawdź CENĘ MAGNAT STYLE BETON https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Zapisz