Betonowe ściany w mieszkaniu sprawią, że nabierze ono nowoczesnego wymiaru. Co zrobić, aby beton na ścianie nie przytłaczał, a jego surowość była nieco przełamana? Zobacz najmodniejsze aranżacje z betonowymi ścianami w salonie i zainspiruj się.

Beton na ścianie w mieszkaniu to propozycja dla osób otwartych na nowości, lubiących niebanalne i odważne rozwiązania aranżacyjne. Surowe betonowe ściany mogą być główną dekoracją salonu i tylko od ciebie zależy, jaki klimat będzie w nim panował. Możesz przełamać chłodną, betonową fakturę subtelnymi kolorami lub przeciwnie – podkreślić ją dodatkami z metalu, szkła czy miedzi.

Betonowa ściana w salonie

Betonowa ściana w salonie:

  • może mieć różny odcień – od jasnoszarego po ciemny grafit (pożądany kolor uzyskasz dodając do tynku strukturalnego Beton odpowiednią ilość Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style),
  • nada wnętrzu nowoczesny, industrialny charakter,
  • daje duże możliwości aranżacyjne,
  • świetnie wygląda przełamana śnieżną bielą lub jasnymi kolorami,
  • w zestawieniu z ciemnym granatem lub fioletem nadaje pomieszczeniu elegancki wygląd.

Dowiedz się JAK WYKONAĆ BETONOWĄ ŚCIANĘ http://beton-magnat.pl/wykonac-tynk-betonowy-scianie/

Betonowa ściana w mieszkaniu

Ściany betonowe w mieszkaniu

Aranżując swój dom z pewnością chcesz, aby zachwycał oryginalnym wyglądem i nowoczesnym klimatem. Jeśli kuszą cię betonowe ściany pamiętaj o zadbaniu o każdy element aranżacji – dobierając meble, dodatki czy tekstylia kieruj się intuicją, zestawiaj kolory na zasadzie kontrastu, baw się formami i kształtami.

Betonowe ściany świetnie wyglądają w zestawieniu z różnymi odcieniami szarości oraz uniwersalną czernią i śnieżną bielą. Jeśli zdecydowałeś się zrobić fakturę betonu na  jednej ścianie, możesz pokusić się o zawieszenie gładkich zasłon czy położyć na zestawie wypoczynkowym czarne poduszki. Pamiętaj, aby przełamać surowy klimat takiej aranżacji np. jasnym dywanem lub innymi dodatkami. Tak urządzony salon z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych aranżacji.

Inaczej będą prezentować się betonowe ściany w połączeniu z żywymi, radosnymi kolorami – przełamanie surowego betonu intensywnymi kolorami da świetny efekt. Wnętrze stanie się bardziej przytulne, ale zachowa swój nowoczesny, industrialny charakter.

Sprawdź cenę TYNKU STRUKTURALNEGO BETON MAGNAT https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Beton MAGNAT do zdobienia ścian

Zapisz