Wnętrze industrialne - beton dekoracyjny MAGNAT

Betonowy tynk dekoracyjny we wnętrzach industrialnych

20 lipca 2017

Industrialny salon – pomysły i inspiracje

4 września 2017
Pokaż wszystkie

Betonowa ściana w sypialni – beton architektoniczny w sypialni

Betonowa ściana w sypialni przypadła do gustu osobą kochającym nowoczesne wnętrza – nieregularna struktura z naturalnymi wżerami i ubytkami to zdecydowany hit w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Spotkać ją można przede wszystkim w salonach i pokojach dziennych, w których stanowi świetne tło dla stylowych mebli i dodatków.

Coraz częściej jednak beton architektoniczny wykorzystuje się do dekoracji ścian w innych pomieszczeniach, między innymi w sypialni. Zobacz najciekawsze aranżacje z betonową ścianą w sypialni i zainspiruj się.

Betonowa ściana w sypialni – Pomysł na industrialny klimat

Beton na ścianie kojarzy się z wnętrzami chłodnymi, industrialnymi. Sprytnie i umiejętnie dobrane dodatki sprawią jednak, że betonowa ściana będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji tych wnętrz, w których mamy przede wszystkim odpocząć, zrelaksować się.

Szara betonowa ściana w sypialni świetnie prezentuje się jako tło dla dużego, małżeńskiego łóżka. Taka sypialnia w stylu nowoczesnym doskonale wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne. Pamiętaj, by szarość betonu przełamać delikatniejszymi barwami i dobrze dopasować wszystkie meble i dodatki. Warto zrezygnować ze zbyt dużej ilości dekoracji – beton architektoniczny w sypialni sam w sobie stanowi wyjątkowo stylową ozdobę pomieszczenia.

Betonowa ściana w sypialni

Beton na ścianie w sypialni świetnie prezentuje się w otoczeniu elementów ze szkła, metalu i naturalnego, ciepłego drewna z rysunkiem słojów. Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie sypialni z betonową ścianą – odpowiednio rozmieszczone źródła światła nie tylko podkreślą piękny efekt struktury betonowej, ale również doskonale zbudują sprzyjający odprężeniu klimat.

Dowiedz się JAK ZROBIĆ TYNK BETONOWY NA ŚCIANIE http://beton-magnat.pl/jak-zrobic-beton-na-scianie/

Beton architektoniczny w sypialni – alternatywa dla płyt betonowych

Beton architektoniczny w sypialni to odpowiedź na potrzeby osób, które z różnych względów nie są przekonane do montażu ciężkich betonowych płyt. Strukturę betonową można wykonać samodzielnie. Wystarczy zaopatrzyć się w System Beton MAGNAT Style oraz odpowiednie narzędzia i obejrzeć film instruktażowy.

Sprawdź cenę SYSTEMU BETON MAGNAT STYLEhttps://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376System Beton MAGNAT Style

 

Zapraszamy do przeczytania również artykułu „Dekoracje ścian sypialni” http://dekoracje-scian.com.pl/dekoracje-scian-sypialni/

Zapisz