Wnętrze industrialne - beton dekoracyjny MAGNAT
Betonowy tynk dekoracyjny we wnętrzach industrialnych
20 lipca 2017
Industrialny salon – pomysły i inspiracje
4 września 2017
Pokaż wszystkie

Betonowa ściana w sypialni

Nowoczesne wnętrza kochają beton – nieregularna struktura z naturalnymi wżerami i ubytkami to zdecydowany hit w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Spotkać ją można przede wszystkim w salonach i pokojach dziennych, w których stanowi świetne tło dla stylowych mebli i dodatków.

Coraz częściej jednak tynk strukturalny Beton wykorzystuje się do dekoracji ścian w innych pomieszczeniach, między innymi w sypialni. Zobacz najciekawsze aranżacje z betonową ścianą w roli głównej i zainspiruj się.

Pomysł na ścianę w sypialni – efekt naturalnego betonu

Beton na ścianie kojarzy się z wnętrzami chłodnymi, industrialnymi. Sprytnie i umiejętnie dobrane dodatki sprawią jednak, że betonowa ściana będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji tych wnętrz, w których mamy przede wszystkim odpocząć, zrelaksować się.

Szara betonowa ściana świetnie prezentuje się jako tło dla dużego, małżeńskiego łóżka. Taka sypialnia w stylu nowoczesnym doskonale wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne. Pamiętaj, by szarość betonu przełamać delikatniejszymi barwami i dobrze dopasować wszystkie meble i dodatki. Warto zrezygnować ze zbyt dużej ilości dekoracji – beton na ścianie sam w sobie stanowi wyjątkowo stylową ozdobę pomieszczenia.

Betonowa ściana w sypialni

Beton na ścianie w sypialni świetnie prezentuje się w otoczeniu elementów ze szkła, metalu i naturalnego, ciepłego drewna z rysunkiem słojów. Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie sypialni z betonową ścianą – odpowiednio rozmieszczone źródła światła nie tylko podkreślą piękny efekt struktury betonowej, ale również doskonale zbudują sprzyjający odprężeniu klimat.

Dowiedz się JAK ZROBIĆ TYNK BETONOWY NA ŚCIANIE http://beton-magnat.pl/jak-zrobic-beton-na-scianie/

Tynk strukturalny Beton MAGNAT Style – alternatywa dla płyt betonowych

Tynk Beton MAGNAT Style to odpowiedź na potrzeby osób, które z różnych względów nie są przekonane do montażu ciężkich betonowych płyt. Strukturę betonową można wykonać samodzielnie. Wystarczy zaopatrzyć się w System Beton MAGNAT Style oraz odpowiednie narzędzia i obejrzeć film instruktażowy.

Sprawdź cenę SYSTEMU BETON MAGNAT STYLE https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-betonSystem Beton MAGNAT Style

Zapisz