Betonowa dekoracja ścienna na ścianie w salonie
Tynk betonowy czy płyty?
4 kwietnia 2018
Beton z drewnem, aranżacja salonu
Jak połączyć beton z drewnem
23 maja 2018
Pokaż wszystkie

Beton na ścianę do łazienki zamiast płytek

Ściana pokryta betonem Magnat w łazience

Beton na ścianę do łazienki to prawdziwy hit dekoracyjny. Co w nim takiego niesamowitego – wystarczy spojrzeć na poniższe aranżacje, by odkryć fenomen betonu. Jest on tak uniwersalny, jak biel czy czerń – pasuje do wszystkiego, łączy się z każdą barwą, wygrywa z czasem i wkracza do domów pełną parą. Poza tym rezygnując z płytek, zyskujesz większą przestrzeń (płytki pomniejszają wnętrze) i sporo oszczędzasz.

Fenomen betonu na ścianie

Beton na ścianie w łazience daje szereg możliwości aranżacyjnych. Możesz postawić na surowy styl i zachować „zimną” kolorystykę, łącząc go z betonowymi umywalkami, ciemną kolorystyką, kamiennymi płytkami. Możesz ocieplić klimat, wprowadzając drewniane elementy, meble w kolorze ciepłego drewna, ceglaną ścianę. Możesz też uwydatnić nowoczesny styl (betonowa ściana + elegancka metaliczna armatura, duże lustra, przeszklenia, dużo naturalnego światła). Beton na ścianie świetnie komponuje się z każdym kolorem: z bielą, drewnem, złotem (styl glamour), energetycznymi kolorami (wówczas są bardzo widoczne i „ocieplają” industrialny klimat).

Beton Oryginał niebarwiony efekt tzw. "deskowania" w łazience

Duża betonowa ściana w łazience, szczególnie przykuwająca uwagę. Beton oryginał, niebarwiony z efektem tzw. deskowania w połączeniu z bielą i zielenią rośliny robi wrażenie. Łazienka nabiera ekskluzywnego wyglądu.

MAGNAT Style Beton – banalnie prosty w użyciu

Zobacz jak samemu zrobić beton na ścianie. To banalnie proste http://beton-magnat.pl/instrukcja/

System Beton Magnat Style instrukcja

System Beton Magnat Style – wszystko, czego potrzebujesz

Tutaj znajdziesz cały zestaw produktów potrzebnych do wykonania betonu na ścianie w łazience -System Beton Magnat Style https://www.magnatfarby.pl/sklep/system-beton-magnat-style

Produkty potrzebne do wykonania betonu na ścianie Magnat Style

Beton na ścianę do łazienki – na wiele innych sposobów

Efekt betonu na ścianie można uzyskać także za pomocą innych struktur dekoracyjnych Magnat Style oraz farb ceramicznych. Kilka niesamowitych inspiracji poniżej.

Stylowy Antracyt C54 aranżacja łazienki

Farba ceramiczna MAGNAT CERAMIC CS 3G w kolorze C54 Stylowy Antracyt.

Stiuk Wenecki MAGNAT Style Hematyt SW w kolorze Oryginał niebarwiony, aranżacja łazienki

Cienkowarstwowa akrylowa farba strukturalna Stiuk Wenecki MAGNAT Style Hematyt SW w kolorze Oryginał niebarwiony, który tworzy efekt szlifowanego marmuru.

 Stiuk W apienny MAGNAT Style kolor Granit SWP, aranżacja łazienki

Masa dekoracyjna Stiuk Wapienny MAGNAT Style w kolorze Granit SWP.