Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style do kuchni

Beton na ścianie w kuchni

24 sierpnia 2016
Betonowa struktura na ścianie

Struktura betonowa na ścianę

15 września 2016
Pokaż wszystkie

Beton industrialny na ścianie

Beton industrialny na ścianie

Surowe betonowe ściany to nieodłączny element każdej industrialnej aranżacji. Nawet jeżeli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem przestronnego loftu możesz ozdobić jedną ze ścian w salonie lub kuchni tynkiem dekoracyjnym imitującym beton architektoniczny i dobierając typowe dla stylu przemysłowego dodatki stworzyć oryginalne i nowoczesne wnętrze.

Poznaj opinie o TYNKU OZDOBNYM BETON»

Beton architektoniczny doskonale czuje się w towarzystwie naturalnego drewna, metalu i szkła. Do łask powraca również zapomniana na pewien czas miedź – wykonane z niej lampy czy dekoracje podkreślą surowość betonowej ściany i dodadzą jej subtelnego blasku.

Tynk betonowy na ścianie w salonie

Beton architektoniczny w salonie

Decydując się na położenie tynku betonowego na ścianie w salonie zastanów się jaki efekt chcesz uzyskać. Przemyśl też, jaki odcień betonowej ściany będzie idealnie komponował się z meblami, podłogą i innymi elementami wystroju – pożądaną barwę uzyskasz dzięki użyciu Pigmentów Barwiących MAGNAT Style.

Dowiedz się JAK WYKONAĆ BETONOWĄ ŚCIANĘ»

Odpowiednia aplikacja tynku betonowego pozwoli ci uzyskać różny efekt końcowy. Możesz stworzyć powierzchnię imitującą naturalny beton architektoniczny z charakterystycznymi przebarwieniami, z efektem deskowania lub z naturalnymi ubytkami i wżerami.

Beton industrialny na ścianie:

  • jest prosty w wykonaniu dzięki tynkowi Beton MAGNAT Style,
  • może mieć różną powierzchnię i odcień,
  • zapewnia ścianie „oddychanie”,
  • idealnie komponuje się z drewnem, metalem i szkłem,
  • jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia.

Sprawdź cenę TYNKU OZDOBNEGO BETON MAGNAT STYLE»

Zapisz

Zapisz